top of page
foto-009-5.jpg

Durychova, Hradec Králové

74

2

2

pokoje

lodžie

5 980 000 Kč

BYT 2+1

Zprostředkujeme vám útulný byt 2+1 s dvěmi lodžiemi v klidné části města Hradce Králové, v ulici Durychova. Jedná se o byt po rekonstrukci ve 4. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Interiér o podlahové ploše 74 m2 tvoří předsíň, šatna, ložnice, obývací pokoj, samostatná kuchyň, prostorná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a prostorem pro pračku.

Z obývacího pokoje a ložnice je přístupná lodžie o velikosti 3 m2. K bytu dále přísluší sklepní kóje. Kuchyň disponuje kuchyňskou linkou vybavenou vestavěnými spotřebiči. Standard bytu tvoří plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou a praktické vestavěné úložné prostory v šatně. Teplený komfort v obývacím pokoji je zajištěn klimatizační jednotkou.

Nemovitost se nachází ve velmi oblíbené a klidné lokalitě městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, supermarkety, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, apod.

Doporučujeme osobní prohlídku. Financování zajistíme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page