top of page
foto-001.jpg

Čelakovského, Hradec Králové

79

2

pokoje

32 000 Kč

BYT 2+1

Rádi bychom vám nabídli útulný a designový byt 2+1 v centru města Hradec Králové, ulice Čelakovského.

 

Jedná se o byt pro kompletní nákladné rekonstrukci z roku 2024 ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Při rekonstrukci byly použity nadstandardní materiály.


Interiér o podlahové ploše 79 m2 tvoří předsíň, obývací pokoj, ložnice, kuchyň a jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta a komora. Z chodby je přístupný balkon o výměře 2,3 m2 orientovaný do vnitrobloku. K bytu přísluší také velkorysý sklep o výměře 8,8 m2 umístěný v suterénu domu. Jednotlivé místnosti jsou velmi prostorné. Standard bytu tvoří minimalistická kuchyňská linka na míru, vybavená kvalitními spotřebiči, kvalitní dřevěná podlaha v kombinaci s dlažbou, vestavěné úložné prostory a klimatizace. Byt je nabízen včetně luxusního, designového vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích.


Nemovitost se nachází v centru města, kde je plná občanská vybavenost, fungují zde například restaurace, obchody i poliklinika. V místě je výborná dopravní dostupnost, jen pár kroků od domu se nachází zastávka MHD, parkovat lze s rezidenční kartou v přilehlých ulicích, nebo lze využít parkovací dům poblíž domu.


Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 6.000,- Kč měsíčně a jsou hrazeny paušálem. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page