Prostorný byt 2+1

Zprostředkujeme vám pronájem útulného bytu 2+1 v ulici Čechova, Hradec Králové. Jedná se o světlý byt s celkovou plochou 50,5 m² v 2. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je po rekonstrukci, při které došlo například k výměně elektřiny, oken a podlah. Interiér tvoří kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Nad dveřmi do kuchyně je prakticky umístěn úložný prostor. Byt je částečně vybaven, jak lze vidět na fotografiích, disponuje vybavenou kuchyňskou linkou a úložnými prostory v ložnici.

Součástí nabídky je také velký zděný sklep (9 m² ) v suterénu domu. Možnost parkování před domem.

Nemovitost se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit města Hradce Králové, nedaleko sadů Architekta Lisky a Sukových sadů. V okolí je plná občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti se nachází například supermarket, lékárna nebo fotbalový areál. V místě je perfektní dopravní dostupnost, vlakové nádraží je vzdáleno 15 minut chůze.

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč měsíčně.

Doporučujeme osobní prohlídku.

Cena
11 500 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz