top of page
foto-31.jpg

Benešova, Kolín

62

4 170 000 Kč

BYT 2+1

Rádi bychom vám nabídli ke koupi nadstandardní byt 2+1 s plochou 62 m² se dvěma zděnými sklepy v ulici Benešova v Kolíně. Jedná se o byt, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného domu bez výtahu.


Byt prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí v roce 2021, během které byla vybudována nová elektroinstalace, vodovodní a kanalizační systémy, podlahy, omítky i dveře. Během rekonstrukce byl kladen důraz na výběr kvalitních materiálů a precizní provedení.


Interiér bytu tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, moderně zařízená kuchyň s jídelním koutem, útulnou ložnici, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, toaletou a bidetem. Kuchyňský kout je vybaven vestavěnými spotřebiči, což zajišťuje praktický a pohodlný prostor pro vaření. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.
Byt je vybaven praktickými vestavěnými úložnými prostory, designovými stěrkami, plastovými okny s dvojsklem a kombinací elegantních dřevěných parket a keramické dlažby. Pro ohřev vody i vytápění slouží plynový kotel.


Tato atraktivní lokalita spojuje krásu zeleně s plnou občanskou vybaveností, zahrnující mateřské a základní školy, supermarkety, restaurace a další. Díky skvělé dopravní dostupnosti budete mít vždy vše potřebné na dosah ruky.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování vám pomůžeme vyřešit.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page