top of page
living-c.jpg

Ulrichovo nám., Hradec Králové

26

1

pokoj

13 000 Kč

BYT 1+KK

Zprostředkujeme vám pronájem nadstandardního malometrážního bytu 1+kk v centru Hradce Králové, na Ulrichově náměstí.


Jedná se o byt po rekonstrukci v roce 2017 v 6. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše cca 26 m² tvoří vstupní chodba, obytná místnost s kuchyňským koutem a částečně odděleným prostorem na spaní, koupelna s prostorným walk-in sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka na míru disponuje zapuštěným dřezem a vestavěnými spotřebiči – lednice s mrazícím boxem, myčka, mikrovlnná trouba s grilem a indukční varná deska. Součástí vybavení je také pračka, sušička a kávovar.


Standard bytu tvoří dřevěné podlahy, sádrokartonové podhledy, pracovní kuchyňská deska a vnitřní parapety z technického kamene, dřevěná okna s interiérovými žaluziemi orientovaná do klidného vnitrobloku, podsvícení skříní a stropní LED svítidla. Dále jsou v bytě umístěny praktické vestavěné úložné prostory, které byly navrženy na míru. Byt je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Vytápění je zajištěno dálkově z Opatovic.
Součástí nabídky je také sklepní kóje v suterénu domu. Možnost využití také společné kolárny a prostoru na grilování a posezení ve vnitrobloku.


Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí – nová střecha, okna, fasáda a technické vybavení.


Nemovitost se nachází v centru města, kde je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč měsíčně. Elektřinu a internet si nájemce přepisuje na sebe. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Byt je k dispozici od 1. května 2023.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page