pronajem-byt-1-kk-445-m2-ulice-ticha-hra

Tichá, Hradec Králové

44

1

pokoj

PRONAJATO

BYT 1+KK

Rádi bychom vám nabídli k pronájmu bytovou jednotku 1+kk v ulici Tichá, Hradec Králové – Slezské Předměstí. Celkovou podlahovou plochu 44,5 m² tvoří kuchyň s obývacím pokojem, koupelna a samostatná toaleta s vlastním umyvadlem. Koupelna disponuje vyhřívanou podlahou a sprchovým koutem s tropickým deštěm i ruční sprchou. Byt je vybaven novým kuchyňským koutem, rekuperací vzduchu a designovými interiérovými dveřmi značky SEPOS. V bytě je položena kvalitní odolná vinylová podlaha. Vytápění je zajištěno moderním konvektorovým radiátorem. Dále jsou zde připraveny rozvody k montáži AC jednotky na střechu.


Jednotka je umístěna v 2. nadzemním podlaží novostavby. Bytový dům má kvalitní zateplení jak zdiva, tak střechy, dále má osazená kvalitní plastová okna s trojsklem, která izolují teplo a zaručují eliminaci hluku. Díky použitým technologiím jsou měsíční náklady na energie maximálně úsporné.


Součástí nabídky je také možnost využití kolárny, oplocené zahrady za domem a bezplatného parkování.


Nemovitost se nachází v klidné městské části Slezské Předměstí. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost.


Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 1.000,-Kč.


Doporučujeme osobní prohlídku.

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz