top of page
foto-33.jpg

Puškinova, Hradec Králové

45

1

pokoj

12 000 Kč

BYT 1+KK

Zprostředkujeme vám pronájem bytu o dispozici 1+kk v ulici Puškinova, Hradec Králové.

 

Jedná se o nově zrekonstruovaný byt ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Interiér o celkové ploše 45,5 m² tvoří předsíň, kuchyň s obývacím pokojem a koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. Kuchyň disponuje kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. V bytě je instalován domovní videotelefon. Okna disponují venkovními zatemňovacími žaluziemi ovladatelnými přes vypínač. Vytápění je zajištěno elektrickým přímotopem. Navzdory skromné dispozici nabízí byt velkorysý otevřený prostor, který lze upravit poměrně jednoduchou změnou a z dispozice 1+kk vytvořit jedinečné 2+kk a například závěsem či truhlářským výrobkem elegantně oddělit jednotlivé zóny.

 

Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku (600 Kč / měsíc). 


Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Pražské Předměstí. V místě je plná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. Bytový dům se nachází v bezprostřední blízkosti OC Aupark a vlakového nádraží. V docházkové vzdálenosti se nachází park, obchody s potravinami, pekařství, zastávky MHD a jiné.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.000 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page