nabizi-pronajem-byty-1-kkprumyslova-hrad

Průmyslová, Hradec Králové

34

1

pokoj

PRONAJATO

BYT 1+KK

Nabízíme k pronájmu stylovou bytovou jednotku o dispozici 1+kk v centru krajského města Hradce Králové, v ulici Průmyslová.

 

Jedná se o byt po kompletní nákladné rekonstrukci, který je zařízený ve stále více populárním industriálním stylu. Jeho dispozici o celkové podlahové ploše 34 m² tvoří předsíň, kuchyň s obývacím pokojem a koupelna s toaletou. Pro lepší představu přiložen půdorys.

 

Kuchyňský kout je vybaven novými kvalitními spotřebiči (vestavěná myčka, vestavěná lednice, trouba a sklokeramická varná deska). Dále je byt vybaven rozkládací pohovkou, konferenčními stolky, jídelním stolem a židlemi. Pro větší komfort je v celém bytě položeno podlahové vytápění. Zajímavým prvkem v bytě je zrestaurované průmyslové okno, které opticky odděluje kuchyň a předsíň.

 

Jednotka se nachází v přízemí cihlového domu s okny orientovanými do vnitrobloku a tím pádem je zcela eliminován případný hluk z ulice. Součástí nabídky je také sklep umístěný v suterénu.


V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází kino, restaurace, zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody s potravinami. Zastávka městské hromadné dopravy je vzdálena pouhých 200m.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie, které činí cca 2.500,-Kč.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz