top of page
foto-057-1.jpg

Průmyslová, Hradec Králové

31

3 680 000 Kč

BYT 1+KK

Nabízíme ke koupi kompletně vybavenou bytovou jednotku o dispozici 1+kk v centru města Hradce Králové, v ulici Průmyslová.

 

Jedná se o byt po celkové nákladné rekonstrukci, který je zařízen v industriálním stylu. Jednotka je umístěna ve sníženém přízemí. Jeho dispozici o celkové podlahové ploše 31 m2 tvoří předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s toaletou.


Kuchyňský kout je vybaven kvalitními spotřebiči (vestavěná myčka, vestavěná lednice, trouba a sklokeramická varná deska). Součástí kupní ceny je i vybavení zobrazené na fotografiích. Vytápění bytu je zajištěno podlahovým topením s odporovými elektrickými kabely a ohřev vody elektrickým bojlerem. Zajímavým prvkem v bytě je zrestaurované průmyslové okno, které opticky odděluje kuchyň a předsíň. Jednotka se nachází v přízemí cihlového domu s okny orientovanými do vnitrobloku a tím pádem je eliminován případný hluk z ulice. V blízké době je plánovaná realizace nové fasády. Součástí nabídky je také sklep o výměře 3 m2 umístěný v suterénu.


Nemovitost je ideální jak pro vlastní bydlení, tak jako investice.


V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází kino, restaurace, zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody s potravinami. Zastávka městské hromadné dopravy je vzdálena pouhých 200m.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. S financováním vám pomůžeme.

01a. upravena.png

Bc. Marek Svoboda

+420 777 346 813

svoboda@svobodapartneri.cz

bottom of page