top of page
foto-005-2.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

39

1

3

pokoj

m² lodžie

13 000 Kč

BYT 1+KK

Nabízíme vám k pronájmu jedinečnou bytovou jednotku 1+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 39 m² tvoří zádveří, obytný pokoj s odděleným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K bytu dále přísluší lodžie o celkové výměře 3 m2. Byt disponuje novou kuchyňskou linkou na míru s vestavěnými spotřebiči.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard bytu tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo a předokenní elektrické žaluzie, které plně zakrývají lodžii. Jednotka má osazená velkoformátová okna až na zem a fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Byt obsahuje prvky chytré domácnosti a je již ve standardu inteligentní, tzn. vše funguje automaticky. Dům disponuje také chytrým domovním zvonkem s funkcí detekce obličeje, zanechání vzkazu na záznamníku a další. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Možnost využití společné kolárny v domě a zásilkovna boxu přímo u domu, nebo sdíleného auta Carsharing.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí.


Cihlovka šetří nejen přírodu, ale i peněženku, a vzhledem k použitým technologiím, jsou provozní měsíční náklady úsporné. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně provizorního náměstí, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.000 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page