pronajem-byt-1-kk-a-garazi-blodkova-776-5-hradec-kralove-trebes-foto-23-e7eab3-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Blodkova, Hradec Králové

31

1

pokoj

12 500 Kč

BYT 1+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu o podlahové ploše 31,65 m². Bytová jednotka o dispozici 1+kk se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem v ulici Blodkova, Hradec Králové – Třebeš. 


Dispozici tvoří obytný pokoj s kuchyňským koutem, chodba a koupelna. Na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči, nechybí ani myčka. Světlá prostorná koupelna nabízí dostatek komfortu, počítá se i s pračkou. Nadstandard bytu tvoří externí zatemňovací žaluzie, dřevěná podlaha a vestavěná skříň. Součástí pronájmu je samostatná garáž pro jedno vozidlo.


Městská část Třebeš nabízí plnou občanskou vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, zastávka MHD i krásná místa na procházky, jedním z nich může být přírodní koupaliště Biřička. 


Cena nájemného je uvedena bez záloh na služby a energie, jejich záloha činí cca 2.500 Kč. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi vám ukážeme byt na osobní schůzce.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz