top of page
foto-109.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Antonína Petrofa, Hradec Králové

32

1

pokoj

12 500 Kč

BYT 1+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu 1+kk v nově dokončeném developerském projektu Rezidence Na Plachtě v Hradci Králové. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 32,90 m² ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.


Interiér tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, komora v bytě a chodba. K bytu náleží také sklep na patře a venkovní parkovací stání. Vybavení bytové jednotky je nabízeno k užívání tak, jak jej vidíte na fotografiích.


Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 2.300 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Bytem vás rádi osobně provedeme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page