top of page
pronajem-byt-1-kk-s-balkonem-a-venkovnim-parkovacim-stanim-antonina-petrofa-2116-16-hradec

Antonína Petrofa, Hradec Králové

34

1

pokoj

12 000 Kč

BYT 1+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu 1+kk v ulici Antonína Petrofa v Hradci Králové. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 34,30 m² nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby s výtahem zkolaudované v roce 2022.


Interiér tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z obytné místnosti je přístupný prostorný balkon o velikosti 6,21 m². Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Standard bytu dále tvoří dlažba v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech. Součástí nabídky je také komora mimo byt na patře a venkovní parkovací stání před domem.


Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, supermarkety, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například pýcha Hradce Králové – městské lesy Hradec Králové.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 2.200 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page