pronajem-byt-1-kk-s-balkonem-a-venkovnim-parkovacim-stanim-antonina-petrofa-2116-16-hradec
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Antonína Petrofa, Hradec Králové

34

1

pokoj

12 000 Kč

BYT 1+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu 1+kk v ulici Antonína Petrofa v Hradci Králové.

 

Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 34,30 m2 nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby s výtahem zkolaudované v roce 2022.


Interiér tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Z obytné místnosti je přístupný prostorný balkon o velikosti 6,21 m2. Truhlářem na míru vyrobená kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči. Standard bytu dále tvoří dlažba v koupelně a plovoucí podlaha v ostatních místnostech. Součástí nabídky je také komora mimo byt na patře a venkovní parkovací stání před domem.


Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a perfektní dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, supermarkety, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například pýcha Hradce Králové – městské lesy Hradec Králové.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 2.200 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz