top of page
foto-109.jpg

Antonína Petrofa, Hradec Králové

33

2

pokoje

12 900 Kč

BYT 2+KK

Zprostředkujeme vám pronájem světlého bytu 1+kk v nově dokončeném developerském projektu Rezidence Na Plachtě v Hradci Králové.

 

Jedná se o bytovou jednotku o podlahové ploše 32,90 m2 ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.


Interiér tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, komora v bytě a chodba. K bytu náleží také sklep na patře a venkovní parkovací stání. Vybavení bytové jednotky je nabízeno k užívání tak, jak jej vidíte na fotografiích.


Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Nový Hradec Králové. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází obchodní centrum Futurum, mateřská a základní škola, sportovní středisko, cyklostezky, ale také báječná místa k relaxaci v přírodě, například přírodní památka Na Plachtě.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši dvou plných měsíčních nájmů. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na služby a energie, které činní cca 2.300 Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Bytem vás rádi osobně provedeme.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page