FOTO-044.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

Truhlářská, Hradec Králové

53

1

pokoj

12 500 Kč

BYT 1+KK

Nabízíme vám k pronájmu bytovou jednotku v novém bytovém projektu REZIDENCE TRUHLÁŘSKÁ, který je situován v perfektní lokalitě Hradce Králové, ulice Truhlářská. Jedná se o byt s dispozicí 1+kk ve 4. nadzemním podlaží novostavby.


Interiér o ploše 53,3 m² je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. K bytu dále přísluší komora o výměře 3,2 m² umístěná na patře a vlastní venkovní parkovací stání. Nová kuchyňská linka disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči včetně myčky. V chodbě je umístěna šatní skříň.


Navzdory skromné dispozici nabízí byt velkorysý otevřený prostor, který lze upravit poměrně jednoduchou změnou a z dispozice 1+kk vytvořit jedinečné 2+kk a například závěsem či truhlářským výrobkem elegantně oddělit jednotlivé zóny. Pro představu přikládáme půdorys s variantou rozmístění nábytku.


Nemovitost se nachází v klidné části města Hradce Králové. V místě je plná občanská vybavenost – do 7minut chůze se nachází mateřská, základní i střední škola, potraviny, MHD, pošta a poliklinika. Přímo u domu se nachází tenisové kurty a další hřiště, které jsou volně přístupné. V okolí je perfektní dopravní dostupnost. Na kole jste za 4 minuty u řeky Labe, kde se napojíte na cyklostezku, která spojuje Hradec Králové a Kuks.


Majitelé preferují nekuřáky a zájemce bez domácích mazlíčků. Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 15.000 Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 3.000 Kč měsíčně.


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

B5.png
01 2.jpg

Bc. Pavel Kapr

realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz