Pražská třída, Hradec Králové

PRONAJATO

25

1

5

pokoj

m² terasa

ATELIÉR 1+KK

Nabízíme vám pronájem jedinečného bytu 1+kk v novém bytovém projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové.

Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří přírodu. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem. Interiér o celkové podlahové ploše 25,6 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Z obytného pokoje je přístupný prostorný balkon o výměře 4,8 m² orientovaný do klidného vnitrobloku.

Jednotka disponuje novou kuchyňskou linkou s vestavěnou troubou, indukční varnou deskou, lednicí, digestoří, mikrovlnnou troubou a pračkou. V bytě se nachází také praktické vestavěné úložné prostory.

Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Byt je vybaven podlahovým teplovodním topením a šetřiči vody. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely na střeše domu. Vzhledem k použitým technologiím jsou provozní měsíční náklady maximálně úsporné.

Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).

Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, které činí cca 1.500,-Kč měsíčně.

 

Rádi Vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz