Byt 1+kk / 2+kk, Rezidence Truhlářská

Rádi bychom vám nabídli ke koupi bytovou jednotku v novém bytovém projektu REZIDENCE TRUHLÁŘSKÁ, který je situován v perfektní lokalitě Hradce Králové, ulice Truhlářská.

Interiér bytu 1+kk o ploše 60 m² je tvořen vstupní chodbou, kuchyní s obývacím pokojem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. K bytu náleží komora o výměře 3 m² umístěná na patře. Možnost koupě i krytého či nekrytého parkovacího stání.

Navzdory skromné dispozici nabízí byt velkorysý otevřený prostor, který lze upravit poměrně jednoduchou změnou a z dispozice 1+kk vytvořit jedinečné 2+kk a například skleněnou nebo sádrokartonovou příčkou, závěsem či truhlářským výrobkem elegantně oddělit jednotlivé zóny. Náš bytový architekt pro inspiraci vytvořil vizualizace s několika možnými variantami.

Byt je vhodný pro páry nebo jednotlivce. Jedná se také o výbornou investiční příležitost - byt jsme následně schopni pronajmout za 11 500 Kč měsíčně. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, budou v bytě minimální náklady na provoz. Více naleznete také na www.rezidencetruhlarska.cz.

Nemovitost se nachází v klidné části města Hradce Králové. V místě je plná občanská vybavenost - do 7minut chůze se nachází tenisové kurty, mateřská, základní i střední škola, potraviny, MHD, pošta a poliklinika. V okolí je perfektní dopravní dostupnost. Na kole jste za 4 minuty u řeky Labe, kde se napojíte na cyklostezku, která spojuje Hradec Králové a Kuks.

Rádi vám sdělíme více informací na osobním setkání. Financování nemovitosti zajistíme.

Cena

3 790 000 Kč

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz