top of page
foto-36.jpg

Pivovarská, Praha 5 - Smíchov

39

2

pokoje

5 400 000 Kč

BYT 1+1

Zprostředkujeme vám prodej bytu 1+1 v ulici Pivovarská na Praze 5 - Smíchov. Jedná se o byt ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.


Interiér o ploše 39,4 m² tvoří předsíň, kuchyň s moderním kuchyňskou linkou, prostorný obytný pokoj, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Byt je částečně vybaven a disponuje pračkou, postelí, stolem, komodou a spotřebiči v kuchyni. Standard bytu dále doplňují praktické vestavěné úložné prostory v chodbě, kvalitní dřevěná dýhová podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou. Vytápění bytu je zajištěno moderními elektrickými přímotopy.


Celý dům prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí interiéru i exteriéru, při které byl však zachován původní historický ráz. Dále došlo k výměně elektrických, plynových, odpadních i vodovodních rozvodů, byla položena nová střešní krytina, vybudován nový skleněný výtah ve vnitrobloku.


Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě, kde je plná občanská vybavenost, výborná dostupnost do centra a perfektní dopravní dostupnost. Jen pár kroků od domu je situována zastávka tramvaje i metra. Parkovat lze na veřejné komunikaci před domem.
Vzhledem k dispozici a lokalitě je nemovitost vhodná na investici.


Doporučujeme osobní prohlídku.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page