Moderní byt 1+1

Nabízíme k prodeji světlý moderní byt 1+1 se špičkovým designovým zařízením a výměrou 28 m2 v ulici Na Jezerce, Praha 4 - Nusle. Byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem.

Interiér tvoří kuchyň a obývací pokoj s vestavěným patrem, sloužícím jako prostor pro spaní a zároveň i jako pracovní kout, dále koupelna s vanou a toaletou.

Dům byl celkově revitalizován v roce 2017, byt prošel v roce 2016 kompletní nákladnou rekonstrukcí. O navržení a realizaci se postaral bytový architekt, veškeré vybavení v bytě je provedeno na míru. Při rekonstrukci byl kladen důraz především na detail, preciznost a kvalitu materiálů. Standard bytu tvoří kuchyňská linka vybavená kvalitními vestavěnými spotřebiči, včetně pračky, praktické vestavěné úložné prostory, plastová okna s dvojsklem, masivní parkety v obývacím pokoji a keramická dlažba ve zbylých místnostech. Okna jsou orientována na jihozápad, do klidného dvora. Vytápění zajišťuje infrapanel. Součástí nabídky je také sklep umístěný v suterénu domu.

Nemovitost je situována 4,5 km jižně od centra Prahy, v jejím širším centru. V místě je dobrá dopravní dostupnost. Do centra trvá cesta přibližně 10 minut autem a 15 minut MHD. Zastávka metra "C" Pankrác je vzdálena cca 500 m, autobusová zastávka "Sdružení" cca 150 m, dále z cca 250 m vzdálené tramvajové zastávky "Na Veselí" jezdí tramvaj č. 18 s přímým spojením do centra města. V docházkové vzdálenosti se nachází plná občanská vybavenost. Funguje zde například mateřská, základní škola, dětské hřiště, OC Arkády, supermarkety a další. Volný čas lze trávit v parku Jezerka či ve stejnojmenném divadle.

Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

Cena
4 050 000 Kč

Ing. Petr Čírtek

Privátní realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz