FOTO-27.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Kuklenská, Hradec Králové

PRONAJATO

39

2

5

pokoje

m² balkon

BYT 1+1

Nabízíme vám k pronájmu světlý plně vybavený byt 1+1 s balkonem v ulici Kuklenská, Hradec Králové.


Jedná se o byt ve 2. nadzemním podlaží novostavby z roku 2018. Interiér o celkové ploše 39 m² tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a menší oddělená ložnice, koupelna s vanou a toaletou a šatna. Z obytné místnosti je přístupný slunný balkon o výměře 5,47 m². Kuchyňská linka vytvořená na míru disponuje kvalitními vestavěnými spotřebiči, včetně myčky.

 

Byt je nabízen včetně běžného vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. Standard bytu tvoří také klimatizace. Součástí nabídky je také vlastní garážové parkovací stání. Možnost využití společné komory na patře a zahrady ve vnitrobloku.


Celý dům byl vystavěn ve velmi vysokém standardu. Nemovitost se nachází v oblíbené a poklidné městské části Pražské Předměstí. V okolí je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. 


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez měsíčních nákladů na energie a služby. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi vás nemovitostí provedeme na osobní prohlídce.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz