top of page
foto-12.jpg

Gočárova třída, Hradec Králové

45

1

pokoj

13 000 Kč

BYT 1+1

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 v širším centru města Hradce Králové, v ulici Gočárova třída. Jedná se o byt po kompletní rekonstrukci ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu.


Interiér o celkové ploše 45 m² tvoří chodba, kuchyně s jídelním koutem, ložnice s balkonem, koupelna a samostatná toaleta. Okna ložnice jsou orientována do klidného vnitrobloku osazeného zelení. Kuchyň disponuje novou kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči, včetně kombinované lednice s mrazákem. Koupelna se sprchovým koutem je vybavena také pračkou. Teplo je zajištěno ústředním dálkovým vytápěním. Možnost využití uzamykatelné kolárny v přízemí domu.


Nemovitost se nachází v oblíbené městské části Pražské Předměstí. V místě je plná občanská vybavenost, v docházkové vzdálenosti je situováno OC Aupark či park. Lokalita nabízí také výbornou dopravní dostupnost, před domem se nachází zastávka MHD a vlakové nádraží je vzdáleno pár minut cesty pěšky.


Pronajímatel požaduje vratnou kauci ve výši 25.000 Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí 2.750 Kč měsíčně. Součástí paušální platby je voda, teplo, také vysokorychlostní internet v bytě a pravidelný úklid společných prostor domu. Elektřina bude přepsána na nového nájemce, její předpokládaná výše zálohy činí 1.000,- Kč. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výše jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page