top of page
foto-005.jpg

Čelakovského, Hradec Králové

31

1

pokoj

11 500 Kč

BYT 1+1

Zprostředkujeme vám pronájem útulného bytu 1+kk v historickém centru města Hradce Králové, ulice Čelakovského. Jedná se o jednotku umístěnou ve 4. nadzemním podlaží cihlového bytového domu bez výtahu.


Interiér o celkové ploše 31m² tvoří předsíň, pokoj s odděleným kuchyňským koutem, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Byt je po kompletní rekonstrukci a má osazená plastová okna orientovaná do klidného vnitrobloku. Jednotka je nabízena včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích. V celém bytě je položena plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost využití podkrovní sušárny, která se nachází vedle bytu.


Součástí nabídky je také sklep umístěný v suterénu domu. Byt je kompletně vybaven včetně nádobí a příborů a připraven k okamžitému užívání.


Nemovitost je situována v centru města na pěší zóně. V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši 24.000,-Kč. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie, které činí cca 3.000,-Kč. Dále je požadována odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Byt je k dispozici od 1. ledna 2024. Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

bottom of page