Loftový byt s terasou, V Kopečku

Máme pro Vás exkluzivní nabídku pronájmu loftového bytu v samém centru Hradce Králové. Jedná se novou přístavbu stávajícího bytového domu v ul. V Kopečku. Součástí bytu je i venkovní terasa ve vnitrobloku s možností grilování a krásným výhledem na přilehlou zahradu a Nové Adalbertinum.

Byt je kompletně vybaven. Disponuje dvěmi koupelnami a zařízeným kuchyňským koutem se spotřebiči BOSH a SIEMENS. Obývacím prostor je vybaven koženou sedací soupravou do L, LCD televizorem a zvukovou soustavou. V patře je prostor pro spaní s velkou manželskou postelí a vestavnou skříní na šaty. Dále se v patře pro veškeré pohodlí nachází i druhá koupelna s automatickou pračkou. V přízemí bytu je vytápěná dřevěná podlaha. Dále se o vytápění starají nástěnné designové radiátory napojené na plynový kotel.

Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží s vchodem z ulice V Kopečku. Jelikož je byt kompletně situován do vnitrobloku, není zde nijak znát ruch z okolních ulic. Celková podlahová plocha je 105m² + venkovní terasa o výměře 20m². Cena je uvedena bez nákladů na energie, které činí cca 3000 Kč.

Doporučujeme osobní prohlídku. 

Energetická náročnost třídy G 

Cena
19 500 Kč / měsíc

Bc. Pavel Kapr

Realitní makléř

+420 603 402 899

kapr@svobodapartneri.cz