FOTO-025.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/5

Nerudova, Hradec Králové

8 700 000 Kč

140

4

5

pokoje

m² sklep

ATYPICKÝ BYT 4+KK

Nabízíme vám ke koupi velmi prostorný mezonetový byt v nejvyšším patře cihlového domu v centru města Hradce Králové v ulici Nerudova.


Kompletně zrekonstruovaný interiér o celkové výměře 140 m² tvoří ve vstupní úrovni vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, samostatná ložnice, dětský pokoj, šatna a dále koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta.

 

Horní patro tvoří tři oddělené prostory – dětský pokoj nabízí přístup do prvního prostoru v horním patře, z obývacího pokoje je pak zajištěn vstup po dřevěném schodišti do podkrovní ložnice a poslední horní prostor se vstupem na střechu je přístupný z chodby. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.

 

Černá matná kuchyňská linka s velkorysou pracovní plochou disponuje dostatkem úložného prostoru, kvalitními vestavěnými spotřebiči a křídovou tabulí.


Rovná střecha, přístupná z bytu nabízí příležitost pro realizaci báječné a prostorné terasy, která bude skrytá jak kolemjdoucím, tak sousedům.


Hlavním benefitem bytu je bezesporu prosvětlený interiér střešními dřevěnými okny a otevřená dispozice. Celý prostor také nádherně zútulňuje dřevěná dýhovaná podlaha a masivní dřevěné trámy. Dále interiér zdobí vkusná industriální svítidla. Vytápění bytu je zajištěno plynovým kotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem. K bytu přísluší i sklep v suterénu domu.


V okolí je plná občanská vybavenost. V místě je výborná dopravní dostupnost pár minut chůze od domu je umístěna autobusová zastávka.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

 

Financování vám pomůžeme vyřešit.

02a.jpg
03c.jpg

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz