top of page
foto-057.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

39

2

pokoje

14 500 Kč

ATELIER 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu jedinečný atelier 2+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Atelier se nachází v 5. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 39,4 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna s toaletou.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard atelieru tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo, kvalitní podlaha. Na střeše domu jsou umístěné fotovoltaické panely. Atelierobsahuje prvky chytré domácnosti. Dům disponuje také chytrým domovním zvonkem s funkcí detekce obličeje, zanechání vzkazu na záznamníku a další. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Možnost využití společné kolárny v domě a zásilkovna boxu přímo u domu, nebo sdíleného auta Carsharing.
Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí.


Cihlovka šetří nejen přírodu, ale i peněženku, a vzhledem k použitým technologiím, budou provozní měsíční náklady na atelier 2+kk úsporné. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem. Součástí nabídky je také venkovní parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně provizorního náměstí, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page