top of page
foto-032.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

39

2

pokoje

14 900 Kč

ATELIER 2+KK

Nabízíme vám k pronájmu jedinečný ateliér 2+kk ve druhé etapě developerského projektu Cihlovka, která je situována na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt pasivního moderního rezidenčního bydlení, který aktivně pečuje o vaše zdraví a pohodlí.


Ateliér se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Interiér o celkové ploše 39,4 m² tvoří zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna s toaletou. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou se základními spotřebiči, včetně myčky. Ateliér je nabízen včetně vybavení tak, jak jej vidíte na fotografiích.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Standard atelieru tvoří automatické větrání s rekuperací tepla, podlahové teplovodní vytápění, podlahové chlazení, šetřiče vody, tepelné čerpadlo, kvalitní podlaha. Na střeše domu jsou umístěné fotovoltaické panely. Atelier obsahuje prvky chytré domácnosti. Dům disponuje také chytrým domovním zvonkem s funkcí detekce obličeje, zanechání vzkazu na záznamníku a další. Aby nedocházelo k přehřívání budovy, dbá se na kvalitní zateplení. Možnost využití společné kolárny v domě a zásilkovna boxu přímo u domu, nebo sdíleného auta Carsharing. Dále lze dopronajmout parkovací stání ve vnitrobloku.


Celý areál se nese v industriálním duchu, neboť je zde ponechán tovární komín, který prošel rekonstrukcí.


Cihlovka šetří nejen přírodu, ale i peněženku, a vzhledem k použitým technologiím, budou provozní měsíční náklady na ateliér 2+kk úsporné. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem.


Kukleny projdou v budoucnu rozsáhlou revitalizací, dojde tak k zatraktivnění této části, včetně provizorního náměstí, které vznikne hned před domem. Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města. Výborná občanská vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie a služby, které činí cca 2.500 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Doporučujeme osobní prohlídku.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page