FOTO-006.jpg

Šafaříkova, Hradec Králové

29

1

2

pokoj

m² komora

2 900 000 Kč

ATELIER 1+KK

Nabízíme Vám k prodeji unikátní industriální ateliér 1+kk v samém centru města Hradce Králové. Jedná se o ateliér o celkové podlahové ploše 29 m² ve 2. nadzemním podlaží výjimečného bytového domu ve vnitrobloku ulic Šafaříkova, Gočárova třída a Švehlova. 


Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s toaletou. Ateliér prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí.


Vytápění je zajištěno pomocí podlahového topení v celé jednotce, ohřev vody pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně. Nová koupelna nabízí sprchový kout se skleněnou zástěnou, umyvadlo a závěsné WC. Pro vyšší komfort bydlení bylo instalováno nové velkoformátové okno. Rekonstrukce proběhla rovněž ve společných prostorech domu. Součástí nabídky je také komora na patře.


Díky reprezentativnímu prostředí lze využít tento prostor i pro umístění kanceláře. Tento malometrážní ateliér nabízí možnost výborné investiční příležitosti.


Vzhledem k výjimečné pozici nabízí projekt Vnitroblok Sněžka bydlení, kde budete mít klid a pohodu a zároveň se budete nacházet v úplném centru města. 


Podrobnější informace Vám rádi sdělíme po telefonu či na osobní schůzce. Financování této nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz