FOTO-015.jpg

Zelená, Hradec Králové

45

1

12

pokoj

m² balkon

REZERVOVÁNO

ATELIER 1+KK

Nabízíme ke koupi moderně řešený ateliér 1+kk se slunným balkonem v uzavřeném resortu Viladům Kukleny v Hradci Králové. Jedná se o ateliér umístěný ve 2. nadzemním podlaží nízkoenergetické novostavby. 


Interiér o celkové podlahové ploše 33,21 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost a koupelna s vanou a toaletou. Z obytného pokoje je přístupný prostorný balkon o výměře 11,63 m² orientovaný na severovýchodní stranu. V letních dnech jej tak můžete využít na posezení u grilu nebo na práci. Pro maximální úsporu prostoru bylo nad kuchyňským koutem vybudováno osvětlené spací patro. 


Kuchyňská linka vytvořená na míru nabízí kvalitní vestavěné spotřebiče. V technické místnosti je umístěn elektrický bojler a je zde také prostor pro pračku a sušičku. Díky velkoformátovým oknům proudí dostatek přirozeného denního světla. Standard ateliéru dále tvoří podlahové teplovodní vytápění, lamino v obytných pokojích a dlažba v ostatních místnostech, venkovní žaluzie. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. K ateliéru také přísluší sklad o výměře 3 m² a vyhrazené parkovací stání. Vzhledem k použitým technologiím jsou provozní měsíční náklady ateliéru maximálně úsporné.


Dům byl vystavěn z cihel Porotherm 240 mm a zateplený polystyrenem. Povrch balkonu si klient vybere dle svého uvážení. 


Resort Viladům Kukleny nabízí komfortní a bezpečné bydlení. Resort je důmyslně zabezpečený – vjezd do areálu je zajištěn přes uzamykatelnou bránu na ovládání telefonem


Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Rádi vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme.

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz