top of page
prodej-byt-1-kk-ulice-safarikova-hradec-kralove-foto-097-00054c.jpg

Šafaříkova, Hradec Králové

29

1

pokoj

11 000 Kč

ATELIER 1+KK

Nabízíme Vám k pronájmu unikátní industriální 1+kk v samém centru města Hradce Králové. Jedná se o ateliér o celkové podlahové ploše 29 m2 v 1. nadzemním podlaží výjimečného bytového domu ve vnitrobloku ulic Šafaříkova, Gočárova třída a Švehlova.


Interiér tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna s toaletou. Ateliér prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí.


Vytápění je zajištěno pomocí podlahového topení v celé jednotce, ohřev vody pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně. Koupelna nabízí walk-in sprchový kout se skleněnou zástěnou, umyvadlo a závěsné WC. Pro vyšší komfort bydlení byla instalována nová špaletová okna. Rekonstrukce proběhla rovněž ve společných prostorech domu. Byt je dále vybaven chladničkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, stolem a židlemi. Součástí nabídky je také komora vedle bytu.


Díky reprezentativnímu prostředí lze využít tento prostor jak pro bydlení, tak i pro umístění kanceláře.


Vzhledem k výjimečné pozici nabízí projekt Vnitroblok Sněžka bydlení, kde budete mít klid a pohodu a zároveň se budete nacházet v úplném centru města.


Majitelé požadují kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájmu je uvedena bez nákladů na energie a služby které činí cca 2.500 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Nemovitost vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page