top of page
foto-024.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

29

1

pokoj

11 500 Kč

ATELIER 1+KK

Nabízíme vám pronájem jedinečného ateliéru 1+kk v novém projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří nejen přírodu, ale i peněženku.


Ateliér se nachází ve 3. NP bytového domu s výtahem. Interiér o celkové podlahové ploše 29,6 m2 tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyní, ložnice a koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Pro lepší orientaci přiložen půdorys. Jednotka je vybavená novou kuchyňskou linkou s vestavěnou lednicí, troubou, mikrovlnnou troubou, indukční varnou deskou a pračkou. Předsíň disponuje také praktickou šatní skříní.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Ateliér je vybaven automatickým větráním s rekuperací tepla, podlahovým teplovodním topením a šetřiči vody. Do ulice má jednotka osazená protihluková okna. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely umístěné na střeše domu. Součástí bytu je také mobilní klimatizace. Nabízí se možnost dopronajmout venkovní parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku.


Vzhledem k použitým technologiím, jako například solární panely na střeše domu, jsou provozní měsíční náklady na ateliér maximálně úsporné. Stabilní internetové připojení je zajištěno optickým kabelem.


Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).
Majitelé požadují vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Cena nájemného je uvedena bez nákladů na energie a služby, včetně internetu, které činí cca 1.800 Kč měsíčně. Dále je požadována jednorázová odměna realitní kanceláři ve výši jednoho měsíčního nájmu + 21 % DPH.


Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

11a_orez.png

Bc. Barbora Knotková

realitní asistentka

+420 774 233 801

knotkova@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page