top of page
dsc08592-kopie-2.jpg

Ohrazenice

22

2 115 000 Kč

ATELIER 1+KK

Zprostředkujeme vám prodej ateliéru 1+kk v novostavbě v Ohrazenicích, ulice Hradišťská.


Ateliér se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu, kde jsou pouze 4 jednotky.


Interiér o celkové podlahové ploše 22,27 m2 tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyňským koutem a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vybavení jednotky na fotografiích je pouze orientační, není součástí nabídky.


Standard ateliéru tvoří dlažba v chodbě a koupelně v kombinaci s vinylem v pokoji, podlahové elektrické vytápění s termostatem v každé místnosti, což umožňuje individuální regulaci teploty. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Internetové připojení optickým kabelem od firmy SPcom.


Pro výstavbu domu byly použity cihly Porotherm 240 mm a pro zateplení polystyren (stěny 160 mm, střeha 320 mm). Jedná se o stavbu energetické třídy B a provozní náklady budou tak u tohoto ateliéru minimální.


Nemovitost se nachází v Ohrazenicích – městské části Pardubic. Lokalita nabízí základní občanskou vybavenost. V místě se nachází mateřská i základní škola, obchod se smíšeným zbožím a v docházkové vzdálenosti jsou pak i hypermarkety Globus či Albert. Funguje zde i praktický, zubní či dětský lékař a lékárna.


Ohrazenice nabízí skvělou dopravní dostupnost – několikrát za hodinu spojení pardubických autobusových linek č. 13 a 17. Železniční trať Pardubice – Hradec Králové prochází po okraji obce, a na místní zastávce Pardubice-Semtín, staví všechny osobní vlaky v obou směrech.


Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce. Financování zajistíme.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page