top of page
foto-90.jpg

Pražská třída, Hradec Králové

37

1

pokoj

3 500 000 Kč

ATELIÉR 1+KK

Zprostředkujeme vám prodej jedinečného ateliéru 1+kk v novém projektu Cihlovka, který je situován na Pražské třídě v Kuklenách, městské části Hradce Králové. Jedná se o unikátní projekt nízkoenergetického moderního rezidenčního bydlení, který šetří nejen přírodu, ale i peněženku.


Ateliér se nachází ve 1. NP bytového domu s výtahem. Interiér o celkové podlahové ploše 37,8 m² tvoří vstupní chodba, obytný pokoj s kuchyní a koupelna s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Jednotka je vybavená novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. V obytné místnosti je k dispozici praktické patýrko s prostorem na spaní.


Pro výstavbu byly použity materiály s vysokým standardem od předních dodavatelů. Koupelna je vybavená zařízením od německé firmy GROHE a švýcarské značky Geberit. Ateliér je vybaven automatickým větráním s rekuperací tepla, podlahovým teplovodním topením a šetřiči vody. Do ulice má jednotka osazená protihluková okna. Ohřev vody zajišťují fotovoltaické panely umístěné na střeše domu.


Vzhledem k použitým technologiím, jako například solární panely na střeše domu a velmi dobré zateplení jsou provozní měsíční náklady na ateliér maximálně úsporné.


Lokalita nabízí skvělou dostupnost do centra města, výbornou občanskou vybavenost (pošta, lékař, sportovní areál, škola, školka, obchody, restaurace) a dopravní obslužnost v místě (MHD, vlak).


Rádi Vám nemovitost ukážeme na osobní prohlídce.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page