top of page
230919-upa-interior-05-02-c.jpg

Velká Úpa

111

3

pokoje

info o ceně v RK

APARTMÁN 4+KK

Nabízíme vám k prodeji střešní apartmán o dispozici 4+kk v srdci Krkonoš, v údolí Velké Úpy přímo pod lyžařskou sjezdovkou s výhledem na Portášovy boudy.


Impozantní apartmán o celkové užitné ploše 110,96 m² se nachází ve 5. nadzemním podlaží nového developerského projektu ÚPA RESORT, dokončení 12/25. Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři samostatné ložnice, koupelna s toaletou, samostatná toaleta a vstupní chodba. Z obývacího pokoje je přístupná prostorná terasa o ploše 20,67 m2, na které se nachází také sklad o výměře 5,84 m2.


V přízemí najdete prostornou lounge pro setkávání a odpočinek. Samozřejmostí je také společná lyžárna/kolárna. Pro zájemce možnost dokoupení venkovního či vnitřního parkovacího stání a ski boxu pro uskladnění nejen sezónních věcí a sportovního vybavení.


Tento prostor nabízí mimořádnou flexibilitu - ať už ho budete využívat pro vlastní účely, nebo nabízet komerčně, najdete zde možnost bez problému ubytovat až 6 osob. Apartmán vám také pomůžeme nabízet k celoročnímu pronájmu se zajímavým výnosem, postaráme se o úklid a vaše pohodlí.


Nepromeškejte svoji jedinečnou příležitost moudré investice, která Vám může zaručit nejen trvalý finanční příjem z pronájmu, ale také luxus v podobě soukromého horského ráje v prestižní lokalitě údolí Velké Úpy.


Malebná lokalita, vzdálená 2 km od Pece pod Sněžkou, nabízí široké spektrum možností vyžití - vhodným způsobem, jak si užít region Krkonoš v létě je cyklistika či turistika a v zimě si lze užívat v jednom z mnoha lyžařských areálů. Své si zde najdou i běžkaři, neboť v těsné blízkosti lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou prochází Krkonošská magistrála v celkové délce přes 70 km.


Více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.uparesort.cz.


Rádi vám sdělíme podrobné informace na osobním setkání.

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page