top of page
nabizi-prodej-byty-3-kk-harrachov-sap-int-1-193644-3.jpg

Průmyslová, Hradec Králové

9 645 000 Kč

51

3

pokoje

1

parkovací stání

APARTMÁN 3+KK

Nabízíme vám k prodeji apartmán o dispozici 3+kk o velikosti 51,28 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží původní prvorepublikové vily v jednom z nejvyhledávanějších horských resortů v republice - v Harrachově.


Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dále 2 ložnice, koupelna s toaletou a vstupní chodba. Velký důraz je kladen na maximální praktičnost, komfort prostoru a originalitu.


Součástí nabídky je také velkorysý sklep/lyžárnu o velikosti 9,56 m² pro uskladnění nejen sezónních věcí a sportovního vybavení. K apartmánu náleží vlastní venkovní parkovací stání před domem, které je již zahrnuto v ceně.


Vila zahrnuje pouze 5 nově zrekonstruovaných apartmánů, což zajišťuje rodinnou poklidnou atmosféru. Apartmán se nachází na místě, kde naleznete pohodu a spoustu nevšedních zážitků, které vám Harrachov nabízí.


Nepromeškejte svoji jedinečnou příležitost moudré investice, která Vám může zaručit nejen trvalý finanční příjem z pronájmu, ale také luxus v podobě vlastní rezidence v jednom z nejvyhledávanějších horských resortů v České republice.


Více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.weissovavila.cz.


Rádi vám sdělíme podrobné informace na osobním setkání.

 

Financování vám pomůžeme vyřešit.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

bottom of page