top of page
230601-upa-exteriora.jpg

Velká Úpa

7 300 000 Kč

47

3

2

pokoje

lodžie

APARTMÁN 3+KK

Nabízíme vám k prodeji apartmán o dispozici 3+kk v srdci Krkonoš, v údolí Velké Úpy přímo pod lyžařskou sjezdovkou s výhledem na Portášovy boudy.


Impozantní apartmán o celkové užitné ploše 47,34 m² se nachází ve 2. nadzemním podlaží nového developerského projektu ÚPA RESORT, dokončení 12/25. Interiér o podlahové ploše 45 m² tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě samostatné ložnice, koupelna, samostatná toaleta a vstupní chodba. Z obývacího pokoje je přístup na lodžii o výměře 2,34 m2 s neopakovatelným výhledem do přírody.


Apartmán je navržen ve vysokém standardu s řadou detailů vyrobených speciálně na zakázku. Nemovitost je nabízena včetně kuchyňské linky se spotřebiči a kompletního vybavení od předních značek Polstrin, Ton, Hansgrohe, Laufen, Sapeli, M&T.


V přízemí najdete prostornou lounge pro setkávání a odpočinek. Samozřejmostí je také společná lyžárna/kolárna. Pro zájemce možnost dokoupení venkovního či vnitřního parkovacího stání a ski boxu pro uskladnění nejen sezónních věcí a sportovního vybavení.


Tento prostor nabízí mimořádnou flexibilitu - ať už ho budete využívat pro vlastní účely, nebo nabízet komerčně, najdete zde možnost bez problému ubytovat 4 osoby. Apartmán vám také pomůžeme nabízet k celoročnímu pronájmu se zajímavým výnosem, postaráme se o úklid a vaše pohodlí.


Nepromeškejte svoji jedinečnou příležitost moudré investice, která Vám může zaručit nejen trvalý finanční příjem z pronájmu, ale také luxus v podobě soukromého horského ráje v prestižní lokalitě údolí Velké Úpy.


Malebná lokalita, vzdálená 2 km od Pece pod Sněžkou, nabízí široké spektrum možností vyžití - vhodným způsobem, jak si užít region Krkonoš v létě je cyklistika či turistika a v zimě si lze užívat v jednom z mnoha lyžařských areálů. Své si zde najdou i běžkaři, neboť v těsné blízkosti lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou prochází Krkonošská magistrála v celkové délce přes 70 km.


Více informací o projektu naleznete na webových stránkách www.uparesort.cz.


Rádi vám sdělíme podrobné informace na osobním setkání.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page