top of page
pronajem-kancelare-na-brne-hradec-kralove-foto-112-431606-2.jpg

Na Brně, Hradec Králové

3 950 Kč/m²/rok

450

1

1

sociální zázemí

kuchyňka

ADMINISTRATIVNÍ PROSTORY

Nabízíme k pronájmu kancelář o výměře 450 m² v kancelářském komplexu zahrnující dvě budovy třídy A v moderním provedení v Hradci Králové, ulice Na Brně. 

V rámci celého komplexu je k dispozici reprezentativní vstupní lobby a vlastní kantýna s možností obědů. Běžný standard kancelářských prostor tvoří strukturovaná kabeláž, vlastní server, klimatizace, stínící technika a otevíratelná okna. Nechybí zde ani sociální zázemí, kde je vybavená kuchyňka a genderově rozlišené toalety. Možnost variability prostoru pronájmu a nadstandardní provedení zcela na přání klienta, kdy lze open-space rozdělit dle potřeby například sádrokartonovou či skleněnou příčkou. Kancelář lze také individualizovat v rámci fitoutu dle barev firmy (koberce, apod.). Prostory skýtají řadu možností využití, a to například jako kanceláře, showroom nebo skladové prostory pro e-shop. V inzerátu uvádíme ilustrační fotografie možného provedení.

Součástí komplexu je také parkoviště s benefitem, že na každých 36 m2 pronajatých prostor je součástí nájmu i jedno parkovací stání. Pronajímaný prostor se nachází v budově A2, která byla vystavěna v roce 2022. Prostory třídy A značí vysoký standard kvality, příslušenství a dobrou dostupnost.

Nemovitost je situována strategicky na Novém Hradci Králové, kde je snadná dostupnost automobilem, městskou hromadnou dopravou i pěšky. Napojení na dálnici D11 směr Praha je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy. V bezprostřední blízkosti se nachází také OC Futurum.

Výše nájemného činí 3.950,- Kč/m2/rok, a to v kolaudačním stavu viz uvedené fotografie. Cena nájemného je uvedena bez DPH a bez měsíčních nákladů na energie a služby a standardu dokončení.

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme po telefonu či na osobní schůzce.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

bottom of page