pronajem-kancelare-na-brne-hradec-kralove-foto-93-735fa3-2.jpg
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Na Brně, Hradec Králové

4 150 Kč/m²/rok

250

1

1

sociální zázemí

kuchyňka

ADMINISTRATIVNÍ PROSTORY

Nabízíme k pronájmu kancelář o výměře 250 m² s možností rozšíření v kancelářském komplexu zahrnující dvě budovy třídy A v moderním provedení v Hradci Králové, ulice Na Brně. 

V rámci celého komplexu je k dispozici reprezentativní vstupní lobby a vlastní kantýna s možností obědů. Běžný standard kancelářských prostor tvoří strukturovaná kabeláž, vlastní server, klimatizace, stínící technika a otevíratelná okna. Nechybí zde ani sociální zázemí, kde je vybavená kuchyňka a genderově rozlišené toalety. Dostatek přirozeného světla je zajištěn prosklenými vnějšími zdmi. K prostoru náleží prostorná terasa s panoramatickými výhledy na Hradec Králové. Možnost variability prostoru pronájmu a nadstandardní provedení, kdy lze open-space rozdělit dle potřeby například sádrokartonovou či skleněnou příčkou. Prostory skýtají řadu možností využití, a to například jako kanceláře, showroom nebo skladové prostory pro e-shop. V inzerátu uvádíme ilustrační fotografie možného provedení.

Součástí komplexu je také parkoviště s benefitem, že na každých 36 m2 pronajatých prostor je součástí nájmu i jedno parkovací stání. Pronajímaný prostor se nachází v budově A1, která byla vystavěna v roce 2008. Prostory třídy A značí vysoký standard kvality, příslušenství a dobrou dostupnost.

Nemovitost je situována strategicky na Novém Hradci Králové, kde je snadná dostupnost automobilem, městskou hromadnou dopravou i pěšky. Napojení na dálnici D11 směr Praha je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy. V bezprostřední blízkosti se nachází také OC Futurum.

Cena nájemného je uvedena bez DPH a bez měsíčních nákladů na energie a služby.

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme po telefonu či na osobní schůzce.

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz