top of page
pronajem-kancelare-na-brne-hradec-kralove-foto-93-735fa3-2.jpg

Na Brně, Hradec Králové

4 150 Kč/m²/rok

250

1

1

sociální zázemí

kuchyňka

Nabízíme k pronájmu kancelář o výměře 250 m² s možností rozšíření v kancelářském komplexu zahrnující dvě budovy třídy A v moderním provedení v Hradci Králové, ulice Na Brně. 

V rámci celého komplexu je k dispozici reprezentativní vstupní lobby a vlastní kantýna s možností obědů. Běžný standard kancelářských prostor tvoří strukturovaná kabeláž, vlastní server, klimatizace, stínící technika a otevíratelná okna. Nechybí zde ani sociální zázemí, kde je vybavená kuchyňka a genderově rozlišené toalety. Dostatek přirozeného světla je zajištěn prosklenými vnějšími zdmi. K prostoru náleží prostorná terasa s panoramatickými výhledy na Hradec Králové. Možnost variability prostoru pronájmu a nadstandardní provedení, kdy lze open-space rozdělit dle potřeby například sádrokartonovou či skleněnou příčkou. Prostory skýtají řadu možností využití, a to například jako kanceláře, showroom nebo skladové prostory pro e-shop. V inzerátu uvádíme ilustrační fotografie možného provedení.

Součástí komplexu je také parkoviště s benefitem, že na každých 36 m2 pronajatých prostor je součástí nájmu i jedno parkovací stání. Pronajímaný prostor se nachází v budově A1, která byla vystavěna v roce 2008. Prostory třídy A značí vysoký standard kvality, příslušenství a dobrou dostupnost.

Nemovitost je situována strategicky na Novém Hradci Králové, kde je snadná dostupnost automobilem, městskou hromadnou dopravou i pěšky. Napojení na dálnici D11 směr Praha je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy. V bezprostřední blízkosti se nachází také OC Futurum.

Cena nájemného je uvedena bez DPH a bez měsíčních nákladů na energie a služby.

Podrobnější informace Vám rádi sdělíme po telefonu či na osobní schůzce.

ADMINISTRATIVNÍ PROSTORY

17a_orez.png

Petr Kaplan, DiS.

realitní makléř

+420 775 120 383

kaplan@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page