top of page
pronajem-kancelare-bieblova-hradec-kralove-slezske-predmesti-foto-7-94cbcd-2.jpg

Bieblova, Hradec Králové

85

20 000 Kč

ADMINISTRATIVNÍ PROSTORY

Nabízíme vám pronájem kanceláře o výměře 85 m² v administrativním komplexu v ulici Bieblova v Hradci Králové na Slezském Předměstí.


Jedná se o prostory ve 2. nadzemním podlaží, kde jsou k dispozici celkem 4 samostatné a zároveň neprůchozích kanceláře, které jsou přístupné z centrální chodby. Jedna kancelář je o výměře 34 m² a zbylé 3 mají výměru 17 m². V objektu nechybí ani sociální zázemí, kde je vybavená kuchyňka, koupelna a genderově rozlišené toalety. Pro lepší orientaci přiložen půdorys.


Standard kanceláře tvoří strukturovaná kabeláž, otevíratelná okna a plovoucí podlaha. Prostory skýtají řadu možností využití, a to například jako kanceláře, nebo skladové prostory pro e-shop. Budova, kanceláře i sociální zázemí jsou po rekonstrukci. Nemovitost je zateplená a má osazená plastová okna. Komplex nabízí také parkoviště se zastřešenými i nezastřešeným stáním. Možnost pronájmu až 10 parkovacích stání. Celý objekt je oplocen a zabezpečen.


Nemovitost se nachází v městské části Slezské Předměstí, ulice Bieblova v těsné blízkosti Hradecké pekárny. V okolí je plná občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD je vzdálena 5 minut chůze.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Nájemné je uvedeno bez nákladů na energie. 


Více informací vám rádi sdělíme po telefonu nebo na osobní schůzce. Doporučujeme osobní prohlídku.

pronajem-kancelare-bieblova-hradec-kralove-slezske-predmesti-pu-dorys-f960a2.jpg
01a_orez.png

Ing. Petr Čírtek

realitní makléř

+420 723 473 357

cirtek@svobodapartneri.cz

Kotva 1
bottom of page